Indus-Red

| Material | Zodiaq |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 20750 |
| Lot | HM-D14338179-4 |
| Location | Duluth/Superior |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Red |
| Country of origin | Canada |

| Material | Zodiaq |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 20750 |
| Lot | HM-D14338179-4 |
| Location | Duluth/Superior |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Red |
| Country of origin | Canada |