Shadow-White

| Material | Wilsonart Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 64" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47645 |
| Lot | GT-AP-0101-1100 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Spain |

| Material | Wilsonart Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 64" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47645 |
| Lot | GT-AP-0101-1100 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Spain |