Fossa-Falls

| Material | Wilsonart Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 113" |
| Width | 56" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 44932 |
| Lot | GT-AP-JH170825 EC DISPLAY ONLY |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Spain |

| Material | Wilsonart Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 113" |
| Width | 56" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 44932 |
| Lot | GT-AP-JH170825 EC DISPLAY ONLY |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Spain |