Clouds-Rest

| Material | Wilsonart Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49928 |
| Lot | 49928 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Spain |

| Material | Wilsonart Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49928 |
| Lot | 49928 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Spain |