Arashi

| Material | Wilsonart Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 55" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 43920 |
| Lot | GT-AP-02633 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Spain |

| Material | Wilsonart Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 55" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 43920 |
| Lot | GT-AP-02633 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Spain |