Glencoe

| Material | Wilsonart Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46667 |
| Lot | AP-JI-1-48356 DISPLAY |
| Location | Duluth/Superior |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Spain |

| Material | Wilsonart Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46667 |
| Lot | AP-JI-1-48356 DISPLAY |
| Location | Duluth/Superior |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Spain |