Serene

| Material | Wilsonart Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 61" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48847 |
| Lot | GT-TTT-AP-5700950781 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Spain |

| Material | Wilsonart Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 61" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48847 |
| Lot | GT-TTT-AP-5700950781 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Spain |