North-Cascades

| Material | Wilsonart Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 35827 |
| Lot | APA-JF04145 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Spain |

| Material | Wilsonart Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 35827 |
| Lot | APA-JF04145 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Spain |