Kare-Kare

| Material | Wilsonart Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 108" |
| Width | 31" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 44349 |
| Lot | AA-JEG1542 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Spain |

| Material | Wilsonart Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 108" |
| Width | 31" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 44349 |
| Lot | AA-JEG1542 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Spain |