Icelandic-Mist

| Material | Wilsonart Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49277 |
| Lot | AP-250321-67 DISPLAY |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Matte |
| Color | White |
| Country of origin | Spain |

| Material | Wilsonart Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49277 |
| Lot | AP-250321-67 DISPLAY |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Matte |
| Color | White |
| Country of origin | Spain |