Desert-Wind

| Material | Wilsonart Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 113" |
| Width | 56" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 44931 |
| Lot | GT-AP-JH09303 EC DISPLAY ONLY |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Spain |

| Material | Wilsonart Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 113" |
| Width | 56" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 44931 |
| Lot | GT-AP-JH09303 EC DISPLAY ONLY |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Spain |