Carrara-Codena

| Material | Wilsonart Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48976 |
| Lot | 48976 |
| Location | Duluth/Superior |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Spain |

| Material | Wilsonart Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48976 |
| Lot | 48976 |
| Location | Duluth/Superior |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Spain |