Adena

| Material | Wilsonart Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 18606 |
| Lot | APM-G7529-1B |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Green |
| Country of origin | Spain |

| Material | Wilsonart Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 18606 |
| Lot | APM-G7529-1B |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Green |
| Country of origin | Spain |