Vitoria-Regia

| Material | Vicostone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48410 |
| Lot | KSD-BQ676-H73-47 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Green |
| Country of origin | Vietnam |

| Material | Vicostone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48410 |
| Lot | KSD-BQ676-H73-47 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Green |
| Country of origin | Vietnam |