Sollight

| Material | Vicostone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 49728 |
| Lot | KSD-146-T2 DISPALY |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Vietnam |

| Material | Vicostone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 49728 |
| Lot | KSD-146-T2 DISPALY |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Vietnam |