Naxos

| Material | Vicostone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 39805 |
| Lot | KSD-BQ8864-483 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Honed |
| Color | Grey |
| Country of origin | Vietnam |

| Material | Vicostone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 39805 |
| Lot | KSD-BQ8864-483 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Honed |
| Color | Grey |
| Country of origin | Vietnam |