Misterio

| Material | Vicostone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 113" |
| Width | 56" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 44927 |
| Lot | KSD-652-A51 EC DISPLAY ONLY |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Designer Stock Series 3 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Vietnam |

| Material | Vicostone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 113" |
| Width | 56" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 44927 |
| Lot | KSD-652-A51 EC DISPLAY ONLY |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Designer Stock Series 3 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Vietnam |