Misterio

| Material | Vicostone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 38974 |
| Lot | GT-KSD-2841J-H51-7708 STOCK DISP |
| Location | Albertville |
| Tier | Designer Stock Series 3 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Vietnam |

| Material | Vicostone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 38974 |
| Lot | GT-KSD-2841J-H51-7708 STOCK DISP |
| Location | Albertville |
| Tier | Designer Stock Series 3 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Vietnam |