Misterio-Gold

| Material | Vicostone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 39412 |
| Lot | KSD-BQ8820-552 DISPLAY |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Vietnam |

| Material | Vicostone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 39412 |
| Lot | KSD-BQ8820-552 DISPLAY |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Vietnam |