Cosmic-Black

| Material | Vicostone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 43998 |
| Lot | KSD-59-Q1-4795 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | Vietnam |

| Material | Vicostone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 43998 |
| Lot | KSD-59-Q1-4795 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | Vietnam |