Carrara

| Material | Marble |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 123" |
| Width | 74" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48259 |
| Lot | CS-24-169481 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Italy |

| Material | Marble |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 123" |
| Width | 74" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48259 |
| Lot | CS-24-169481 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Italy |