Slate

| Material | Viatera |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 63" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 42834 |
| Lot | GT-LG-K8H4-102-3263 |
| Location | Albertville |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | USA |

| Material | Viatera |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 63" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 42834 |
| Lot | GT-LG-K8H4-102-3263 |
| Location | Albertville |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | USA |