Slate

| Material | Viatera |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47200 |
| Lot | LQ-K8KH-101 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | USA |

| Material | Viatera |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47200 |
| Lot | LQ-K8KH-101 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | USA |