Nocturne

| Material | Viatera |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46663 |
| Lot | SH-0615-295 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | USA |

| Material | Viatera |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46663 |
| Lot | SH-0615-295 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | USA |