Graphite-Gray

| Material | Viatera |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 64" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 42195 |
| Lot | GT-SH-0802-458 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | USA |

| Material | Viatera |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 64" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 42195 |
| Lot | GT-SH-0802-458 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | USA |