Dolce

| Material | Viatera |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50429 |
| Lot | LG-24KE-0017A |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | USA |

| Material | Viatera |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50429 |
| Lot | LG-24KE-0017A |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | USA |