Carbo

| Material | Viatera |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 63" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49468 |
| Lot | LX-25BR-026 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | USA |

| Material | Viatera |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 63" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49468 |
| Lot | LX-25BR-026 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | USA |