Zion

| Material | Valiant |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 63" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47503 |
| Lot | CS-24-157345 DISPLAY |
| Location | Edina |
| Tier | Essence Collection |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | India |

| Material | Valiant |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 63" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47503 |
| Lot | CS-24-157345 DISPLAY |
| Location | Edina |
| Tier | Essence Collection |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | India |