Victoria

| Material | Valiant |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 138" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50254 |
| Lot | CS-26-131523 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Indonesia |

| Material | Valiant |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 138" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50254 |
| Lot | CS-26-131523 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Indonesia |