Veda

| Material | Valiant |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 128" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46742 |
| Lot | CS-24-159867 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | India |

| Material | Valiant |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 128" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46742 |
| Lot | CS-24-159867 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | India |