Talon

| Material | Valiant |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 113" |
| Width | 56" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 44761 |
| Lot | CS-23-157414 EC DISPLAY ONLY |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |

| Material | Valiant |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 113" |
| Width | 56" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 44761 |
| Lot | CS-23-157414 EC DISPLAY ONLY |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |