Sedna

| Material | Valiant |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 138" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49134 |
| Lot | CS-25-147849 DISPLAY |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Indonesia |

| Material | Valiant |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 138" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49134 |
| Lot | CS-25-147849 DISPLAY |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Indonesia |