Octavian

| Material | Valiant |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50404 |
| Lot | GT-CS-25-154764 |
| Location | Edina |
| Tier | Essence Collection |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Vietnam |

| Material | Valiant |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50404 |
| Lot | GT-CS-25-154764 |
| Location | Edina |
| Tier | Essence Collection |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Vietnam |