Nottingham

| Material | Valiant |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 136" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 39153 |
| Lot | CS-21-149524 DISPLAY |
| Location | Edina |
| Tier | Designer Stock Series 3 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | India |

| Material | Valiant |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 136" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 39153 |
| Lot | CS-21-149524 DISPLAY |
| Location | Edina |
| Tier | Designer Stock Series 3 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | India |