Mumtaz-Mahal-Printed-Quartz

| Material | Valiant |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 63" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47011 |
| Lot | CS-24-166723 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Leather |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Vietnam |

| Material | Valiant |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 63" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47011 |
| Lot | CS-24-166723 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Leather |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Vietnam |