Macbeth

| Material | Valiant |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 43288 |
| Lot | CS-23-139612 DISPLAY |
| Location | Duluth/Superior |
| Tier | Designer Stock Series 2 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Vietnam |

| Material | Valiant |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 43288 |
| Lot | CS-23-139612 DISPLAY |
| Location | Duluth/Superior |
| Tier | Designer Stock Series 2 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Vietnam |