Livia

| Material | Valiant |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 129" |
| Width | 64" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 44248 |
| Lot | CS-23-157605 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |

| Material | Valiant |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 129" |
| Width | 64" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 44248 |
| Lot | CS-23-157605 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |