Avila

| Material | Valiant |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 41708 |
| Lot | CS-22-130950 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Designer Stock Series 3 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Vietnam |

| Material | Valiant |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 41708 |
| Lot | CS-22-130950 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Designer Stock Series 3 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Vietnam |