Terra-Vista

| Material | Vadara Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 63" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46238 |
| Lot | UGM-006-7433-005-22 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Thailand |

| Material | Vadara Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 63" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46238 |
| Lot | UGM-006-7433-005-22 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Thailand |