Sterling-Light

| Material | Vadara Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 63" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46239 |
| Lot | UGM-127R-7699-007-29 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Thailand |

| Material | Vadara Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 63" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46239 |
| Lot | UGM-127R-7699-007-29 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Thailand |