Sakura

| Material | Vadara Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 63" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46447 |
| Lot | UGM-008R-6778-005-11 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Thailand |

| Material | Vadara Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 63" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46447 |
| Lot | UGM-008R-6778-005-11 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Thailand |