Wind-Cave

| Material | Trends in Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47902 |
| Lot | JD-2409113B DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Honed |
| Color | White |
| Country of origin | India |

| Material | Trends in Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47902 |
| Lot | JD-2409113B DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Honed |
| Color | White |
| Country of origin | India |