Super-White

| Material | Marble |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 122" |
| Width | 79" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 33195 |
| Lot | MSP-110122-20 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Marble |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 122" |
| Width | 79" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 33195 |
| Lot | MSP-110122-20 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Brazil |