Calacatta-Enzo

| Material | Tab Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 128" |
| Width | 62" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47041 |
| Lot | GT-AA-3005-42 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | India |

| Material | Tab Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 128" |
| Width | 62" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47041 |
| Lot | GT-AA-3005-42 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | India |