Original-PA

| Material | Soapstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 127" |
| Width | 80" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50411 |
| Lot | MSP-3582-02 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Honed |
| Color | Black |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Soapstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 127" |
| Width | 80" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50411 |
| Lot | MSP-3582-02 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Honed |
| Color | Black |
| Country of origin | Brazil |