Original-PA

| Material | Soapstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 121" |
| Width | 76" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50080 |
| Lot | MSP-5450-12 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Honed |
| Color | Green |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Soapstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 121" |
| Width | 76" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50080 |
| Lot | MSP-5450-12 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Honed |
| Color | Green |
| Country of origin | Brazil |