Nero-Black

| Material | Soapstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 119" |
| Width | 63" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47174 |
| Lot | GT-SHA-7164-02 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Honed |
| Color | Black |
| Country of origin | India |

| Material | Soapstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 119" |
| Width | 63" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47174 |
| Lot | GT-SHA-7164-02 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Honed |
| Color | Black |
| Country of origin | India |