Nero-Black

| Material | Soapstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 123" |
| Width | 71" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50514 |
| Lot | SH-592-12 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Honed |
| Color | Black |
| Country of origin | India |

| Material | Soapstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 123" |
| Width | 71" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50514 |
| Lot | SH-592-12 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Honed |
| Color | Black |
| Country of origin | India |