Black-Soapstone

| Material | Soapstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49481 |
| Lot | CSA-22-169528 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Honed |
| Color | Black |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Soapstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49481 |
| Lot | CSA-22-169528 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Honed |
| Color | Black |
| Country of origin | Brazil |