Black-Soapstone

| Material | Soapstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49646 |
| Lot | GT-AA-5208-45 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Honed |
| Color | Black |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Soapstone |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49646 |
| Lot | GT-AA-5208-45 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Honed |
| Color | Black |
| Country of origin | Brazil |